WhatsApp
Yükleniyor...

YALOVA DRONE ÇEKİMİ

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz YALOVA DRONE ÇEKİMİ
YALOVA DRONE ÇEKİMİ

YALOVA DRONE ÇEKİMİ

İletişim: 0551 207 34 15
Kurumsal videolar ve drone çekimi, ürününüzü veya şirketinizi öne çıkarmanın en iyi yollarından biridir. Ürünleri ve şirket filmlerini ve videolarını sosyal medyada, televizyonda veya web sitelerinde tanıtmak, müşterilerin ne yaptığınızı ve ne yaptığınızı daha iyi anlamalarını sağlamanın düşünceli bir yoludur. Normal manşetler veya fotoğraflarla karşılaştırıldığında, müşterileriniz sizi daha iyi anlayabilir ve daha çekici olur. Dinamik grafikler ve dublaj veya ilginç müzik içeren tanıtım filmleri, müşteriler üzerinde profesyonel bir izlenim yaratmada etkili bir rol oynayacaktır.
 • Yalova drone ile havadan fotoğraf video çekimi.
 • Yalova tanıtım filmi yapımı.
 • Yalova reklam filmi yapımı.
 • Yalova fabrika çekimi.
 • Yalova kamu kurumları hizmet alanlarının drone ve kamera ile video ve fotoğraf kayırlarının alınması.
 • Yalova klip çekimi.
 • Yalova belgesel çekimi.
 • Yalova düğün hikayesi çekimi.
 • Yalova konser çekimi.
 • Yalova belediye çekimleri.
 • Yalova özel arazi çekimleri.
 • Yalova otel çekimi.
 • Yalova özel sektör tanıtım sosyal medya tanıtım çalışmaları.
 
Fabrika videosu Fabrikanızı sosyal medya ve fuar organizasyonlarında göstermenin en iyi yolu fabrika tanıtım videosu yapmaktır. Gelişmenin ve ilerlemenin teknolojik ortamında, yazılı basın ve içerik artık gerekli ilgiyi görmüyor. İnsanların ilgisini çekmenin ve fikirlerini size aktarmanın en etkili yolu fabrika tanıtım videosundan sonra ortaya çıkan işleri izlemek veya paylaşmaktır. Ek olarak, fabrika videosu, fabrikanın kapasitesini veya çalışma sırasını gösteride göstermenin pratik ve etkileyici bir yoludur.
 
Drone çekimi Drone çekimi size tamamen farklı bir bakış açısı getirebilir. Hepimizin bildiği gibi, markanızı, arazinizi veya tanıtmak istediğiniz alanı tanıtmanın en iyi yollarından biri tanıtım videoları ve drone çekimleridir. Drone ile çekilmiş iyi bir tanıtım filmi ile daha ilginç ve çekici hale getirebilirsiniz. Profesyonel drone pilotlarının tanıtımları ve drone görüntüleri Drone ile çekim için birçok prosedür vardır; Drone çekiminin yapılacağı yeri kontrol edin ve S.H.G.M tarafından şart koşulan şartlara uyun, Dronların insansız hava araçları kullanılmadan vurulmasını sağlamak ve S.H.G.M.'den izin almak gibi birçok prosedür ve güvenlik önlemi vardır. Profesyonel drone pilotlarımızın her biri onlarca saatlik uçuş deneyimine sahiptir ve sizin için kolayca çalıştırarak drone atışı gerçekleştirebilirler.
 
Ayrıntılı renklendirme seçenekleri ve düzenleme Bir görüntüyü düzenlemeden önce, en önemli adımlardan biri video için doğru renk paletini seçmektir. Doğru renk, tanıtım videosunun hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşmasını sağlayabilir. Renk, insan algısında önemli bir etkiye sahiptir.Mavi ve beyaz tonların formları, kırmızı ve sarı tonlar aşkı ve samimiyeti anımsatır. Linetasarim Creative olarak orijinal video çekimini en ince ayrıntısına kadar aktarıyor, renk kurgusu yapıyor ve bu konuda en iddialı ve başarılı olan DaVinci Resolve Studio programını kullanıyoruz. Sizler için en iyi promo ve drone çekimlerini yaptığımızda efekti en iyi şekilde tamamlayıp dilediğiniz gibi sunacağız.