WhatsApp
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

TASARIMA ve KURGUYA BAĞLI ARAYÜZ ANALİZİ

Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ileweb tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

TASARIM DÖKÜM SÜRECİ

Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3C standartlarını da gözeterek tasarımda gördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmaya başlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyigerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içiciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. “Tamam, oldubu!” dediğimizde de bu arayüzü size gerçek birweb ortamında yeniden sunuyoruz.

EKRAN TESTLERİ ve DENEYİM GELİŞTİRME SÜRECİ

Size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikli olarak birçok ekran çözünürlüğünde testediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göre geliştiriyoruz. Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibideneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar iledaha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyipyeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme süreci biten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılım birimimize gönderiyoruz.

İÇERİK GİRİŞLERİ ve UFAK DOKUNUŞLAR

Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizitest edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız bazı sorunlar için ufak dokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim dedüzeltmelerimiz tamamsa yayına alıyoruz.

YAYINLAMA SÜRECİ

Projenizi bağlı olacağı alan adının gideceği adres olan barındırmaalanına taşıyoruz ve gerekli arama motorları bildirimlerini yaparakyayınlanma sürecini başlatıyoruz. Ekip olarak en başında kağıt üstünde çizilen projenizin gerçeğe dönüştürülmesinin verdiği mutlulukla bir sonraki maceramıza hazırlanıyoruz…

TALEPLERİNİZİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Projeniz yayında iken fark ettiğimiz bazı sorunları gidermeye, projenizi sürekli izlemeye devam ediyoruz. Bu süreçte sizden gelen talepleri değerlendirip gerekli çalışmaları yapıyoruz.

DESTEK SAĞLAMA

Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ekgeliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz. Projeniz bir canlı gibi yayın sürecine devam edeceğinden ötürü modernizasyon, test ve kontrollere devam ediyoruz.